Aplikacje Edukacyjne VR

Technologia Wirtualnej Rzeczywistości jest coraz powszechniejsza w edukacji, biznesie i reklamie.

Wirtualna rzeczywistość (VR, ang. Virtual Reality) to jedna z najnowszych i najbardziej fascynujących technologii stosowanych w edukacji, kulturze i sztuce. Dzięki Wirtualnej Rzeczywistości możemy na przykład przenieść się do na ogół niedostępnych miejsc (np. na Księżyc). Możliwość poruszania się po wirtualnej przestrzeni daje efekt immersji – zanurzenia się w wykreowanej cyfrowo rzeczywistości. Immersja sprzyja zapamiętywaniu, może też zwiększyć empatię poprzez „doświadczenie” problemów i potrzeb.

Wraz znaszym partnerem technologicznym Kentoo realizujemy kilka ciekawych edukacyjnych projektów i gier na wirtualną rzeczywistość.

VR

Kliknij na pomarańczowy przycisk play, aby zobaczyć wideo.

Napisz do nas

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o naszych projektach VR, bądź też potrzebujecie konkretnej i rzetelnej informacji na temat wykorzystania e-learningu w Państwa firmie, zapraszamy do kontaktu.

Zrealizuj swój pomysł

Zbudowaliśmy zespół specjalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się niemalże każdego zadania związanego z szeroko pojętym e-learningiem czy też zaawansowanymi systemami informatycznymi takimi jak intranety, extranety, CRMy, systemy zarządzania wiedzą, systemy dla HR.

Uruchom projekt z nami

Wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i ogromny potencjał drzemiący w zespole VALIO to gwarancja sukcesu każdego przedsięwzięcia jakiego się podejmujemy. Nigdy nie opuszczamy klienta w potrzebie i zawsze w sposób profesjonalny realizujemy projekt od początku do końca.

Kontakt

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i stale służą pomocą.

Siedziba firmy

Valio Sp. z o.o.
ul. Tuwima 20,
37-450 Stalowa Wola

Biuro handlowe / Software House

ul. Czapli 19A
02-781 Warszawa

Email: biuro@valio.pl                    
Telefon: +48 22 244 55 33 
Fax: +48 22 244 52 32

Copyright (c) 2019 Valio Sp. z o. o.