Opracowywanie Szkoleń E-Learningowych

Specjalizujemy się w opracowywaniu i tworzeniu szkoleń e-learningowych dla przedsiębiorstw i instytucji reprezentujących różne branże. Jesteśmy w stanie stworzyć dowolny kurs e-learningowy.W zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów tworzymy tzw. kursy z półki, adaptowane lub też dedykowane danej firmie.

Oferowane przez nas szkolenia są zgodne z popularnymi standardami (SCORM, AICC), a także specyfikacjami branżowymi i standardami ergonomicznymi.

Przy opracowywaniu szkoleń e-learningowych wykorzystujemy tzw. model ADDIE, dzięki któremu proces tworzenia szkoleń jest uporządkowany, a tym samym pozwala on zapanować nad całym projektem szkoleniowym. Proces opracowywania szkolenia w formie e-learningu podzielony jest na pięć różnych etapów, na podstawie których zostaje zbudowane szkolenie w pełni odzwierciedlające potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Do tworzenia szkoleń wykorzystujemy oprogramowanie Articulate Storyline. Tworzone przez nas szkolenia mogą zawierać materiały interaktywne, nagrania dźwiękowe, filmy, testy sprawdzające poziom wiedzy, ćwiczenia, systemy pomocy, gry edukacyjne. Dodatkowo każde szkolenie może być zbudowane z zachowaniem standardów identyfikacji wizualnej naszego klienta.

Oprócz SCORMów tworzymy również dedykowane animacje 2D i 3D oraz nagrywamy wideo w profesjonalnym studio nagraniowym w Warszawie. Pomagamy tworzyć scenariusze i kompleksowo realizujemy materiał włączając to produkcję w studio oraz postprodukcję.

Należy pamiętać o tym, iż różnorodność każdego szkolenia w technologii e-learningu przekłada się na jego atrakcyjność i wysoką skuteczność. Oprócz tworzenia szkoleń e-learningowych, świadczymy również usługi konsultingowe i szeroko pojęty outsourcing procesu szkoleniowego przy wykorzystaniu technologii e-learningu.

Valio

Nasz Software House zrealizował ponad 150 Projektów E-Learningowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się niemalże każdego projektu związanego z szeroko pojętym e-learningiem czy też zaawansowanymi systemami informatycznymi takimi jak intranety, extranety, CRMy, systemy zarządzania wiedzą, systemy dla HR.

Napisz do nas

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o oferowanej przez nas usłudze tworzenia szkoleń elearningowych, bądź też potrzebujecie konkretnej i rzetelnej informacji na temat wykorzystania e-learningu w Państwa firmie, zapraszamy do kontaktu.

Zrealizuj swój pomysł

Zbudowaliśmy zespół specjalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się niemalże każdego zadania związanego z szeroko pojętym e-learningiem czy też zaawansowanymi systemami informatycznymi takimi jak intranety, extranety, CRMy, systemy zarządzania wiedzą, systemy dla HR.

Uruchom projekt z nami

Wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i ogromny potencjał drzemiący w zespole VALIO to gwarancja sukcesu każdego przedsięwzięcia jakiego się podejmujemy. Nigdy nie opuszczamy klienta w potrzebie i zawsze w sposób profesjonalny realizujemy projekt od początku do końca.

Kontakt

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i stale służą pomocą.

Siedziba firmy

Valio Sp. z o.o.
ul. Tuwima 20,
37-450 Stalowa Wola

Biuro handlowe / Software House

ul. Czapli 19A
02-781 Warszawa

Email: biuro@valio.pl                    
Telefon: +48 22 244 55 33 
Fax: +48 22 244 52 32

Copyright (c) 2019 Valio Sp. z o. o.