Systemy Zarządzania Wiedzą

Dedykowane rozwiązania klasy KMS (Knowledge Management System) dla średnich i dużych firm i organizacji. 


Oferujemy Państwu nowoczesne systemy zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwie, czyli systemy, których głównych zadaniem jest zbieranie, porządkowanie, udostępnianie i przechowywanie firmowej wiedzy. Nowoczesność, dostępność z każdego miejsca, stabilność działania i intuicyjność obsługi to tylko niektóre z zalet oferowanych przez nas systemów.

Pamiętajmy o tym, iż pracownicy często odchodząc z pracy, zabierają ze sobą cenną wiedzę. Oferowane przez nas systemy, są przede wszystkim po to, aby zachować w firmie największy kapitał - czyli wiedzę pracowników zdobytą podczas pracy w Państwa firmie czy instytucji.

Korzyści z wdrożenia:

  • Zbieranie, porządkowanie, udostępnianie i przechowywanie wiedzy firmowej 
  • Komunikacja ze specjalistami, kadrą kierowniczą, pracownikami
  • Budowa wiedzy w oparciu o wewnętrzny system komunikacji, forum ekspertów itp.
  • Dostęp do wiedzy o każdej porze, niezależnie od lokalizacji - 24h na dobę
  • Autoryzacja i bezpieczeństwo wiedzy, monitoring poczynań, statystki i raporty

W przypadku zainteresowania systemami zarządzania wiedzą, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Valio

Nasz Software House zrealizował ponad 150 Projektów E-Learningowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się niemalże każdego projektu związanego z szeroko pojętym e-learningiem czy też zaawansowanymi systemami informatycznymi takimi jak intranety, extranety, CRMy, systemy zarządzania wiedzą, systemy dla HR.

Napisz do nas

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o systemach zarządzania wiedzą, bądź też potrzebujecie konkretnej i rzetelnej informacji na temat wykorzystania e-learningu w Państwa firmie, zapraszamy do kontaktu.

Zrealizuj swój pomysł

Zbudowaliśmy zespół specjalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się niemalże każdego zadania związanego z szeroko pojętym e-learningiem czy też zaawansowanymi systemami informatycznymi takimi jak intranety, extranety, CRMy, systemy zarządzania wiedzą, systemy dla HR.

Uruchom projekt z nami

Wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i ogromny potencjał drzemiący w zespole VALIO to gwarancja sukcesu każdego przedsięwzięcia jakiego się podejmujemy. Nigdy nie opuszczamy klienta w potrzebie i zawsze w sposób profesjonalny realizujemy projekt od początku do końca.

Kontakt

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i stale służą pomocą.

Siedziba firmy

Valio Sp. z o.o.
ul. Tuwima 20,
37-450 Stalowa Wola

Biuro handlowe / Software House

ul. Czapli 19A
02-781 Warszawa

Email: biuro@valio.pl                    
Telefon: +48 22 244 55 33 
Fax: +48 22 244 52 32

Copyright (c) 2019 Valio Sp. z o. o.