Oferta Moodle / Ilias 


Oprócz autorskiej platformy e-learningowej VALIO TMS, oferujemy Państwu również platformy w oparciu o licencję Open Source z wdrożonymi własnymi autorskimi mechanizmami, które ułatwiają pracę oraz uatrakcyjniają ich funkcjonalność. Oferujemy zmodyfikowane platformy takie jak Moodle oraz ILIAS.

  • Wdrożenie zmodyfikowanej wersji platformy Moodle bądź ILIAS 
  • Instalacja, konfiguracja, zarządzanie i administrowanie platformą Moodle i ILIAS
  • Dostosowanie wyglądu oraz funkcjonalności do potrzeb klienta
  • Opracowywanie materiałów edukacyjnych, w tym również szkoleń SCORM
  • Wdrażanie autorskich mechanizmów programistycznych i modułów dodatkowych
  • Szkolenia z obsługi platformy dla Administratorów i Użytkowników
  • Kompleksowa obsługa w tym serwis, help desk i hosting platformy na serwerach
  • Opracowywanie raportów oraz analiz efektywności wdrożenia e-learningu 

Jeśli chcą Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat platformy e-learningowej Moodle bądź ILIAS, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie ze współpracy.

Valio

Nasz Software House zrealizował ponad 150 Projektów E-Learningowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się niemalże każdego projektu związanego z szeroko pojętym e-learningiem czy też zaawansowanymi systemami informatycznymi takimi jak intranety, extranety, CRMy, systemy zarządzania wiedzą, systemy dla HR.

Napisz do nas

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o ofertcie Moodle / Ilias bądź też potrzebujecie konkretnej i rzetelnej informacji na temat wykorzystania e-learningu w Państwa firmie, zapraszamy do kontaktu.

Zrealizuj swój pomysł

Zbudowaliśmy zespół specjalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się niemalże każdego zadania związanego z szeroko pojętym e-learningiem czy też zaawansowanymi systemami informatycznymi takimi jak intranety, extranety, CRMy, systemy zarządzania wiedzą, systemy dla HR.

Uruchom projekt z nami

Wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i ogromny potencjał drzemiący w zespole VALIO to gwarancja sukcesu każdego przedsięwzięcia jakiego się podejmujemy. Nigdy nie opuszczamy klienta w potrzebie i zawsze w sposób profesjonalny realizujemy projekt od początku do końca.

Kontakt

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i stale służą pomocą.

Siedziba firmy

Valio Sp. z o.o.
ul. Tuwima 20,
37-450 Stalowa Wola

Biuro handlowe / Software House

ul. Czapli 19A
02-781 Warszawa

Email: biuro@valio.pl                    
Telefon: +48 22 244 55 33 
Fax: +48 22 244 52 32

Copyright (c) 2019 Valio Sp. z o. o.