Consulting E-Learningowy

 E-learning to nie tylko, zakup i wdrożenie platformy, ale wielopoziomwy proces, który wymaga odpowiedniego planu działania, wiedzy i wsparcia ekspertów.

Doradzamy, wdrażamy i utrzymujemy projekty elearningowe zarówo dla sektora prywatnego jak i publicznego.

W ramach usług konsultingowych dla klienta opracowujemy cała strategię wdrożenia e-learningu. Oferujemy szereg usług wsparcia, badań i wspólnego opracowania strategii rozwoju e-learningu. Strategia jest zobrazowaniem indywidualnych potrzeb klienta oraz naszego doświadczenia, pomysłów oraz chęci do działania.

Analiza danych

Od ponad 10 lat, w toku realizowanych projektów, gromadzimy i analizujemy dane w zakresie efektywności wykorzystania wiedzy. Swoje doświadczenie przekazujemy nowym Klientom.

Audyt

Badamy i oceniamy faktyczną wartość strategii szkoleniowych pod kątem planowanych celów i realizowanych projektów.

Rozwiązania e-Learning

Proponujemy własny system Valio TMS, wdrażamy dedykowane rozwiązania e-Learning i Blended-Learning w zakresie zarządzania wiedzą i kompetencjami.

Podczas pierwszego spotkania nasi eksperci udzielą kluczowych informacji, zbadają potrzeby i przeanalizują możliwości wdrożenia e-learningu w Państwa organizacji. Efektem takiego spotkania może być proof of cocept rozwiązania, interaktywna makieta dająca wyobrażenie jak narzędzie ma działać po zakończeniu projektu lub zaproponowanie jednego z wielu naszych gotowych do wdrożenia rozwiązań w modelu SaaS. Usługę konsaltingu świadczymy bezpłatnie. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Valio

Nasz Software House zrealizował ponad 150 Projektów E-Learningowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się niemalże każdego projektu związanego z szeroko pojętym e-learningiem czy też zaawansowanymi systemami informatycznymi takimi jak intranety, extranety, CRMy, systemy zarządzania wiedzą, systemy dla HR.

Napisz do nas

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o oferowanej przez nas platformie szkoleniowej VALIO TMS, bądź też potrzebujecie konkretnej i rzetelnej informacji na temat wykorzystania e-learningu w Państwa firmie, zapraszamy do kontaktu.

Zrealizuj swój pomysł

Zbudowaliśmy zespół specjalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się niemalże każdego zadania związanego z szeroko pojętym e-learningiem czy też zaawansowanymi systemami informatycznymi takimi jak intranety, extranety, CRMy, systemy zarządzania wiedzą, systemy dla HR.

Uruchom projekt z nami

Wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i ogromny potencjał drzemiący w zespole VALIO to gwarancja sukcesu każdego przedsięwzięcia jakiego się podejmujemy. Nigdy nie opuszczamy klienta w potrzebie i zawsze w sposób profesjonalny realizujemy projekt od początku do końca.

Kontakt

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i stale służą pomocą.

Siedziba firmy

Valio Sp. z o.o.
ul. Tuwima 20,
37-450 Stalowa Wola

Biuro handlowe / Software House

ul. Czapli 19A
02-781 Warszawa

Email: biuro@valio.pl                    
Telefon: +48 22 244 55 33 
Fax: +48 22 244 52 32

Copyright (c) 2019 Valio Sp. z o. o.